Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
29 Kasım 2016 - Salı 04:39 Bu haber 3199 kez okundu
 
ATATÜRK’Ü VÜCUTLARINDA ÖLÜMSÜZLEŞTİRDİLER
Münih’te hizmet veren Elvin Kosmetik 10 Kasım nedeni ile Kasım ayı boyunca Atatürk imzalı dövmeleri ücretsiz olarak yaptı.
Yaşam Haberi


Türkiye’de Smile Tattoo&Piercing, Münih’te Elvin Kosmetik&Tattoostudio adı altında görev yapan Elvin Kara ve ekibi Münih ve Neufahrn’da yaklaşık 200 kişiye ücretsiz olarak Atatürk imzalı dövme yaptı.

Normalde sadece 10 Kasım Atatürk`ü anma gününe özel olarak  böyle bir kampanya planladıklarını belirten Elvin Kara; “Özellikle  genç neslin kampanyaya yoğun ilgisi gurur verici idi.  Bu sebepten dolayı ilk defa bu yıl kampanyayı  Kasım ayının sonuna kadar uzattık” dedi.

Atatürk dövmesini silmiyoruz…

Ömür boyu kalıcı bir etkinliğe imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Elvin Kara; “ Normalde Cover-up  dediğimiz yöntemle birebir dövme kapatma yada silme yapabiliyoruz ancak Atatürk imzalarında kesinlikle kapatma yada silme işlemi yapmıyoruz.  Çünkü zihniyet oyuncak değildir, kolunda Atatürk imzası taşıyan bir Türkün Atatürkçü Düşüncelerinde bir değişiklik olduysa kolunu kestirsin. Asla dövmesini kapatmıyoruz.  Atatürk imza dövmesi isteyen bir Türkün bunu bilmesi yeterli” dedi. 

munihinsesi.com / özel

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Münihin Sesi TV

Ulusal Gazeteler
Bize Ulaşın

Öne Çıkanlar
Anketler
SURİYELİLERE VATANDAŞLIK VERİLMESİNİ DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı