Haber Detayı
13 Mayıs 2016 - Cuma 13:21 Bu haber 1450 kez okundu
 
AVRUPANIN DÖRT BİR YANINA KİTAP
Münih’te Türkçe kitap bulma sıkıntısı çekenler bundan böyle Avrupa’nın dört bir yanına kitap temin edebilen Vatan Kitap ile istedikleri kitaba kolayca ulaşabilecekler.
Yaşam Haberi


Frankfurt merkezli olan Vatan Kitap internet üzerinden Avrupa’nın her yanına kitap gönderebiliyor.  Fiyat konusunda da oldukça iddialı olan Vatan Kitap, en düşük fiyat politikasını uyguluyor. Türkiye’de ulaşılabilen tüm kitapların yer aldığı Vatan Kitap kataloğunda yaklaşık 180 bin çeşit kitap bulunuyor.
Vatan Kitap’ta Türkiye’de ki kitaplar arasında fiyat farkı çok olmazken bu konuda kullanılan sloganda “Stokta çakanlarda değil, çok satanlarda indirim” olarak belirlenmiş.

Türkiye’de basımı devam eden ve ulaşılabilen tüm kitapları temin edebildiklerini söyleyen Vatan Kitap Sahibi Sami Aktaş; “Vatan Kitap çok yeni bir kuruluş. Yaklaşık iki aydır Avrupa da hizmet veriyoruz. Avrupa’nın her yerine kitap gönderebiliyoruz. İnternet üzerinden online satışımız bulunmakta. Ana merkezimiz Frankfurt’ta .  Türkiye’de ki fiyatlar ile aramızda çok büyük farklar yok. Fiyat konusunda iddialı olmak açısından en düşük fiyat politikasını uyguluyoruz. Kitapları mümkün olan en ucuz şekilde insanlara ulaştırmaya çalışıyoruz. Çeşit te çok önemli. Yaklaşık 180 bin çeşitlik bir kitap kataloğumuz var. Türkiye’de basımı devam eden, ulaşılabilen tüm kitapları temin edebiliyoruz” dedi.

Vatan Kitap'a www.vatankitap.de adresinden ulaşabilirsiniz. 

Deniz GEZGİNCİ
munihinsesi.com / özel

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Haber Videosu
Yorumlar
Münihin Sesi TV

Ulusal Gazeteler
Bize Ulaşın

Anketler
SURİYELİLERE VATANDAŞLIK VERİLMESİNİ DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı