Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
08 Mayıs 2016 - Pazar 22:33 Bu haber 635 kez okundu
 
BABALAR GÜNÜNE BÜYÜK EĞLENCE
Augsburg sehri yakinlarında bulunan Almanya'nın Türk kökenli eğitim gönüllüleri tarafından ilk ve tek yatılı okulu konumunda olan Vision Privatschule tarafından düzenlenen 5 Mayıs Babalar Günü büyük bir eğlence ile kutlandı.
Yaşam Haberi


Babalar ve kızlar 7 kategoride düzenlenen yarışmada kıyasıya yarıştı. Yarışmada acı biber yeme yarışmasında 55 adet acı biber yiyen Veli yarışmada en büyük Derici'yi kazandı.

Vision Privatschule müdürü Abuzer Zambak," 5 Mayıs günü Almanya'da kutlanan babalar günü nedeniyle öğrencilerimizin babalarını okula davet ettik. Okulumuz yaklaşık 190 kız öğrenciden oluşmaktadır. Öğrencilerimiz  Alman Okul sistemine göre Realschule ve Gymnasium sınıflarında eğitim görmektedir. Almanya'da Türk kökenli eğitim sevdalıları tarafından açılan ilk ve tek yatılı Okulu olan okulumuz geçen yıl realschule de ilk mezunlarını verdi. İlk yıl mezunlarında başarımız yuzde 86 ile gurur verici. Şu an 2016 2017 senesi için kayıtlarımız başlamıştır beşinci sınıftan itibaren Realschule ve Gymnasium okumaya hak kazanan tüm kız öğrencilerimiz okulumuza kayıtlarını yaptırabilirler. Daha detaylı bilgi için lütfen internet sitemiz inceyip Okul müdürümüz aranabilir.http://www.vision-privatschulen.de/  . Bu vesileyle tüm öğrencilerimizin babalarını kutlar saygılarımı sunarım" dedi.

OLCAY GÜÇLÜ / GUNZBURG

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Münihin Sesi TV

Ulusal Gazeteler
Bize Ulaşın

Öne Çıkanlar
Anketler
SURİYELİLERE VATANDAŞLIK VERİLMESİNİ DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı