Haber Detayı
23 Ekim 2016 - Pazar 15:04 Bu haber 2076 kez okundu
 
BABA-OĞUL RİNGİN TOZUNU ATIYORLAR
Geçtiğimiz günlerde üçüncü maçını da kazanarak üçte üç yapan Türk Boksör Emre Çukur’un babası Levent Çukur oğlu ile birlikte ringe çıkmanın mutluluğunu yaşıyor.
Spor Haberi


Bu ay yürürlüğe giren bir kural ile Dünya Profesyonel Boks Federasyonu ile Amatör Boks Federasyonu anlaşmaya vardı  ve 21 Aralık tarihinde yapılacak toplantıya kadar Amatörde görev yapan antrenörlerin de ringe çıkmasına izin verildi.  Toplantıdan bu uygulamaya devam edilmesi kararı çıkması bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde Emre Çukur’un üçüncü maçında dört rauntluk müsabakanın sonunda rakibi Mazen Girge’yi devirdiği maçta baba Levent Çukur Yardımcı Antrenör olarak görev yaptı.

 Yardımcı Antrenörlük için izinin son anda  maç günü çıktığını belirten baba Levent Çukur; “Her zaman söylüyorum biz Emre evde baba-oğul, dışarıda arkadaş, salonda hoca ve öğrenciyiz. Emre’yi maçlara hazırlayan biri olarak yardımcı antrenör görevi ile  ringin kenarında olmak benim için çok büyük mutluluktu.”  dedi.

10 Aralık tarihinde Hamburg’ta dördüncü maçına çıkacak olan Emre Çukur’un tüm marketing işlerini Arcora yapıyor.  Ayrıca  Petkoviç’ten ayrılan Emre için baba Levent Çukur’un kendi management şirketini kurma yönünde çalışmaları devam ediyor. 

munihinsesi.com / özel

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Münihin Sesi TV

Ulusal Gazeteler
Bize Ulaşın

Anketler
SURİYELİLERE VATANDAŞLIK VERİLMESİNİ DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı