Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
11 Temmuz 2016 - Pazartesi 15:00 Bu haber 1465 kez okundu
 
GANİ ARIKAN SEVENLERİNİ KORKUTTU
Münih'in sevilen seslerinden Udi Gani Arıkan bu sabah sevenlerini korkuttu. Arıkan'ın sosyal medya hesabından veda mesajı yayınladığını okuyan sevenleri yüzlerce mesaj yağdırdı.
Yaşam Haberi


Gani Arıkan'ın sosyal medya hesabından yayınlanan "İyi bir evlat olamadım,iyi bir kardeş olamadım,iyi bir baba olamadım,iyi bir eş olamadım,iyi bir arkadaş olamadım,hayatın hiçbir anlamı yok, bütün dünyayı sizlere bırakıyorum. ELVEDAAAAAAAAAAA........" mesajının ardından Arıkan'ın sevenleri sevilen müzisyene sahip çıktı.

Sevenlerinin endişelenip Polise haber vermesi üzerine Arıkan'ın evine polis gitti. Daha sonra sosyal medya şifresinin başkaları tarafından ele geçirildiği ve mesajın başkası tarafından yazıldığının ortaya çıkması Arıkan'ı sevenlerinin yüreğine su serpti. 

Gani Arıkan yaşanan bu gelişmeler üzerine sosyal medya hesabından; "Arkadaşlar herşey yolunda korkulacak birşey yoktur. Sizleri seviyorum.merak etmeyin" açıklaması yaptı.

Münih'in müstesna müzisyenlerinden olan Gani Arıkan ile munihinsesi.com sitesinde 14 Ocak 2016 tarihinde gerçekleştirdiğimiz röportaja aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.munihinsesi.com/haber-4206-farkli_sesler%E2%80%99in_konugu_gani_arikan_oldu.html  

Deniz Gezginci
munihinsesi.com / özel 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Münihin Sesi TV

Ulusal Gazeteler
Bize Ulaşın

Öne Çıkanlar
Anketler
SURİYELİLERE VATANDAŞLIK VERİLMESİNİ DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı