Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
20 Mayıs 2016 - Cuma 01:19 Bu haber 1889 kez okundu
 
MÜNİH KİTAP KULÜBÜ İLK BULUŞMASINI GERÇEKLEŞTİRDİ
MKK (Münih Kitap Kulübü) ilk buluşmasını önceki gün Türk Kültür Kahvesi’nde gerçekleştirdi. Kitapların konuşulduğu gecede Gazeteci Deniz Gezginci BUÇUKLU SEMTİN HERGELE ÇOCUKLARI kitabını tanıttı.
Kitap Haberi


Münih Türk Kültür Kahvesinin dün akşamki konukları kitapseverlerdi. Münih Kitap Kulübü tarafından organize edilen geceye ilk buluşma olmasına rağmen ilgi oldukça yoğundu.

Münih Kitap Kulübü Kurucusu, gazeteci Deniz Gezginci  yaptığı sunumda  Münih Kitap Kulübü’nü kurma amacını anlattı. İnteraktif şekilde geçen sunumda katılımcılardan da görüşleri alındı. Videolarla desteklenen videolar ile Münih Kitap Kulübü’nün bundan sonraki yol haritası çizildi.

Gecenin ikinci yarısındaki programda Deniz Gezginci geçtiğimiz sene piyasaya çıkan ve Türkiye’de oldukça ses getiren kitabı Buçuklu Semtin Hergele Çocukları’nı anlattı. Atatürk ve Karşıyaka Spor Kulübü hakkında ilginç bilgiler veren Gezginci,  Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım ile ilgili çok fazla bilinmeyen bilgileri paylaştı.

Deniz Gezginci yaptığı sunumun ardından kitaplarını imzalarken, çekiliş ile kitaplar değiş tokuş edildi. Gecede isteyen  herkes elinde bir kitapla evine döndü. 

munihinsesi.com / özel

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: MÜNİH, KİTAP, KULÜBÜ, İLK, BULUŞMASINI, GERÇEKLEŞTİRDİ,
Haber Videosu
Yorumlar
Münihin Sesi TV

Ulusal Gazeteler
Bize Ulaşın

Öne Çıkanlar
Anketler
SURİYELİLERE VATANDAŞLIK VERİLMESİNİ DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı