Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
08 Mayıs 2016 - Pazar 23:20 Bu haber 911 kez okundu
 
OKUL ARKADAŞLARI İŞ ORTAĞI OLDU
Münih’in efsanevi derneği Türkiyem Folklör Derneği’nin başarılı elemanı Bilge Fındık, okul arkadaşı Ebru İnan ile birlikte Münih’te kuaför salonu açtı.
Yaşam Haberi


Büyük bir davetli topluluğunun katıldığı açılış töreninde, en fazla gurur duyan Bilge'nin Münih’in tanınmış şahsiyetlerinden olan babası Mustafa Fındık oldu.  Firmalarından biri olan „Bilge Reklamcılık“’ın adını kızından aldığını söyleyen Fındık „şimdi kızım Bilge’nin kendi firmasını kurması beni gerçekten çok gururlandırdı“ dedi.

İLK KUTLAYAN USTALARI OLDU

Açılışa katılanlar arasında Bilge ve Ebru’yu en mutlu eden ise ustaları ünlü kuaför Selçuk Kıraç oldu. Kıraç „çıraklarımın bugün usta olarak kendi mekanlarını açmaları benim için ayrı bir onur oldu“ dedi. Türk yiyecek ve içeceklerinin sunulduğu açılışa,  Bilge ve Ebru’nun aile fertlerinin yanı sıra çok sayıda Türk ve Alman meslektaşı da katıldı.  

ERKEK VE BAYANLAR İÇİN UYGUN FİYATLAR

Bilge ve Ebru. Rabl Strasse 36 numarada açtıkları ve „Lieblingsfriesur“ adını verdikleri yeni mekanlarında erkek ve bayan tüm Münihlileri beklediklerini söylerlerken „yeni dizayn ettiğimiz bu mekanımızda her bütçeye uygun hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Fiyatlarımız erkekler için 12 ve bayanlar için 16 Euro’dan başlıyor“ dedi. Sempatik kuaför kızların yeni mekanı Pazartesi hariç hergün açık olacak.   

Ahmet İNCEL / MÜNİH

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Münihin Sesi TV

Ulusal Gazeteler
Bize Ulaşın

Öne Çıkanlar
Anketler
SURİYELİLERE VATANDAŞLIK VERİLMESİNİ DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı