Haber Detayı
12 Temmuz 2016 - Salı 13:06 Bu haber 1705 kez okundu
 
EMRE ÇUKUR İKİNCİ MAÇINA ÇIKIYOR
Dünya Boks Şampiyonu Levent Çukur'un oğlu Emre Çukur 15 Temmuz Cuma günü saat 19.00'da ikinci maçına çıkacak.
Etkinlik Haberi


İkinci profesyonel maçında orta hafif siklet 78 kiloda Bosnalı rakibi ile karşılaşacak olan Emre Çukur, altıncı sırada ringe çıkacak.

Hotel Dolce - Unterschleissheim adresinde yapılacak olan müsabakalar saat 19.00 itibari ile başlayacak. Boks gecesinde birbirinden çekişmeli 12 maç yapılacak.

Levent Çukur; “Emre Çukur’un ikinci hazırlık maçı olacak. Bir iki hazırlık maçından sonra da şampiyonluk için dövüşeceğiz” dedi. 

Kendisi için bu önemli maçta herkesi yanında görmek istediğini belirten Emre Çukur; “İkinci maçıma çıkacağım için çok seviniyorum. O maçta da Türkiye’yi temsil edeceğim. Herkesi yanımda görmek istiyorum” dedi. 

15 Temmuz Çarşamba akşamı Ballhaus Forum’da yer alan 3500 kişilik Münih Dolce Oteli’nin salonunda  gerçekleştirilecek olan PETKO’s LMS boks akşamı SAT1 televizyonu tarafından da yayınlanacak. Gecede Howik Bebraham ve Robert Tlatlik’in karşılaşması nefes kesecek.

Emre Çukur ve baba Levent Çukur ile Münihin Sesi'nde 14 Nisan 2016 tarihinde gerçekleştirdiğimiz röportaja ulaşmak için tıklayınız...

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Münihin Sesi TV

Ulusal Gazeteler
Bize Ulaşın

Anketler
SURİYELİLERE VATANDAŞLIK VERİLMESİNİ DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı